O szkoleGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
23-24 marca 2013

Mistrzostwa Polski Instruktorów SITN-PZN Link
W dniach 23-24 marca w ośrodku narciarskim Czarna Góra w Siennej odbyły się 53 Mistrzostwa Polski Instruktorów SITN-PZN. Glosator miał mocną 10-osobową ekipę, w której skład wchodzili:

Piotr Batko

oraz Michał Zając, który w zawodach demonstratorów zajął bardzo wysokie czwarte miejsce.

Zawody poprzedziło dwudniowe doszkolenie, mające na celu doskonalenie jazdy technicznej. W sobotę odbyła się część techniczna. W tym roku był to śmig, skręt równoległy NW, skręt równoległy długi i łuki płużne. Z tej części najlepszy wynik uzyksał Dariusz Ryskala zajmując 3 miejsce. W niedzielę rywalizacja toczyła się na trasie slalomu giganta. I w tej części najlepsze miejsce zajęła Monika Brańka-3 miejsce. Jednak najważniejsza była klasyfikacja dwuboju, czyli połączenia jazdy technicznej i sportowej. I tu bezkonkurencyjny był jak zawsze Dariusz Ryskala zajmując 3 miejsce, natomiast w pierwszej dziesiątce uplasowała się również Monika Brańka, która zajęła 5 miejsce i zaliczyła świetny debiut w swoich startach w tych zawodach. Po zsumowaniu punktów pięciu najlepszych zawodników, Glosator znalazł się na 6 miejscu w klasyfikacji klubowej. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!