STO
PRZ
SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
8 kwietnia 2013
Kategoria- sport
Sukces Reprezentacji na XIX Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Ciechanowie Link
W dniach 5.04 -7.04 .2012 odbyły się kolejne już XIX Ogólnopolskie Zawody Pływackie Szkół Niepublicznych w Ciechanowie.
W zawodach brało udział 625 zawodniczek i zawodników z 50 szkół niepublicznych z całego kraju. W tym roku naszą szkolną Reprezentację stanowiło 24 uczennic i uczniów ze szkoły podstawowej oraz 9 uczennic reprezentujących nasze gimnazjum. Wszyscy przyczynili się do dużego sukcesu , który osiągnęliśmy zdobywając III miejsce w klasyfikacji końcowej zawodów wśród szkół podstawowych oraz VII miejsce w kategorii gimnazjum.

Reprezentację szkół stanowili:

Szkoła Podstawowa
Maja Porębska
Emilka Młyniec
Kaja Czekanow
Marysia Świerczyńska
Kasia Grabowska
Julia Wiktor
Mikołaj Strózik
Jędrek Grzyb
Maciej Greczka
Franciszek Palmirski
Julia Hałucha
Julia Osuch
Róża Kuszak
Natalia Nadybska
Maja Szalewska
Alicja Madeyska
Karolina Skotnicka
Magdalena Chwast
Weronika Lurka
Jakub Baran
Mateusz Płatek
Wiktor Kraus
Marek Łazarski
Szymon Malina
Gimnazjum
Viktoria Kuszak
Julia Porębska
Zofia Sagnowska
Marta Grabowska
Aleksandra Wrońska
Bogusława Wrońska
Magdalena Płatek
Ida Kupś
Klaudia Baran

W sumie nasza Reprezentacja zdobyła 8 medali w tym: 3 złote, 1 srebrny i 4 brązowe.
W kategoriach indywidualnych triumfowali:

Julia Hałucha - 1 medal złoty , 1 medal brązowy
Mikołaj Strózik- 1 medal złoty
Natalia Nadybska - 1 medal srebrny
Karolina Skotnicka - 1 medal brązowy

W kategoriach sztafet medale zdobyli
4 x 25 m st.dow :Jędrzej Grzyb, Maciej Greczka , Mikołaj Strózik , Franciszek Palmirski - medal brązowy
4 x 50 m st.zm: Natalia Nadybska , Weronika Lurka , Karolina Skotnicka, Maja Szalewska- medal złoty
4 x 50 m st.dow; Viktoria Kuszak, Julia Porębska , Zofia Sagnowska , Marta Grabowska - medal brązowy

Maja Porębska została nagrodzona miłym upominkiem jako najmłodsza zawodniczka całej imprezy , Mikołaj Strózik zajął V miejsce , Julia Hałucha II miejsce , Natalia Nadybska VI miejsce, Karolina Skotnicka VIII m w kategorii najlepszych zawodniczek i zawodników .
Gratulujemy całej Reprezentacji zdobytych tak "małych" jak też "dużych" punktów , które wpłynęły na wspaniały ostateczny wynik w klasyfikacji końcowej zawodów.
Dziękujemy bardzo za pomoc opiekuńczą nad naszymi najmłodszymi Rodzicom:Paniom Barbarze Dziewiątkowskiej oraz Pani Agacie Porębskiej , Paniom Marcie Wrońskiej i Agacie Wojakowskiej , oraz Panu Boguszowi Kuszakowi i Firmie SIG Polska za pomoc logistyczną w Ciechanowie , oraz zakup koszulek i czepków reprezentacyjnych dla całej szkolnej drużyny.
Dzieci do zawodów przygotowali: p.Małgorzata Bizub oraz p.Grzegorz Irzyk