STO
PRZ
SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
16 maja 2013
Kategoria- sport
Mistrzostwa Krakowa Szkół Niepublicznych w pływaniu
W czwartek 16.05 odbyły się już XV Mistrzostwa Krakowa Szkół Niepublicznych w pływaniu. Jak co roku nie mogło i nas zabraknąć na tych zawodach.
Nasza szkolna reprezentacja spisała się znakomicie zajmując w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych III miejsce, w kategorii gimnazjum osiągnęliśmy ten sam wynik.
Reprezentacja i wyniki poszczególnych zawodniczek i zawodników:

Szkoła Podstawowa:

1. Maja Porębska VIII m 25 m st.grzb , X m 25 m st.dow
2. Kaja Czekanow XIV m 25 m st.grzb , VI m 25 m st.klas
3. Marysia Świerczyńska XII m 25 m st.grzb , VII m 25 m st.klas
4. Emilka Młyniec XII m 25 m st dow , X m 25 m st.klas
5. Mikołaj Strózik I m 25 m st.dow , I m 25 m st.klas
6.Jędrzej Grzyb V m 25 m st.grzb , VI m 25 m st.dow
7.Franciszek Palmirski VII m 25 m st.grzb ,
8.Julia Wiktor XI m 25 m st.grzb , XVm 25 m st.klas
9 .Kasia Grabowska VIII m 25 m st.dow , XVI m 25 m st.klas
10. Julia Hałucha I m 25 m st.grzb , I m 25 m st.dow
11. Róża Kuszak II m 25 m st.klas , V m 25 m st.dow
12. Julia Osuch VII m 25 m st.grz , VI m 25 m st.dow
13.Jakub Baran VII m 25 m st grzb , VII m 25 m st.dow
14. Mateusz Płatek IX m 25 m st.grzb
15. Wiktor Kraus III m 25 m st.grzb , III m 25 m st.klas
16. Marek Łazarski III m 25 m st.dow , III m 25 m st.motylk
17.Piotr Pliszka II m 25 m st.klas ,
18. Czekanow Oliwia IX m 25 m st.motylk , XVI m 50 m st.klas
19. Alicja Madeyska VII m 50 m st.grzb , XIII m 50 m st.klas
20.Karolina Skotnicka I m 25 m st.motylk , I m 50 m st.dow
21.Maja Szalewska V m 25 m st.motylk , IV m 50 m st.dow
22.Natalia Nadybska I m 50 m st.grzb , I m 100 m st.zm
23.Weronika Lurka III m 50 m st.dow , III m 50 m st.klas
24.Szymon Malina II m 25 m st.motylk , II m 50 m st.grzb
25. Jakub Białowąs X m 50 m st.dow
26. Kajetan Kupś VIII m 50 m st.dow , V m 50 m st.grzb


Gimnazjum:

1. Klaudia Baran X m 50 m st.grzb , V m 50 m st.dow
2. Julia Porębska II m 50 m st.grzb , II m 50 m st.dow
3.Aleksandra Wrońska VII m 50 m st.grzb , III m 50 m st.klas
4.Magdalena Płatek VIII m 50 m st.grzb , IX m 50 m st.dow
5.Ida Kupś VI m 50 m st.grzb , VII m 50 m st.dow
6. Marta Grabowska VI m 50 m st.dow
7. Zosia Sagnowska II m 50 m st.klas , III m 100 m st.zm
8.Filip Lurka XI m 50 m st.dow , VII m 50 m st.klas
9. Tytus Wilam VIII m 50 m st. klas , VIII m 50 m st.dow
10. Jan Donimirski XVI m 50 m st.dow , X m 50 m st.grzb
11. Wiktor Leśniak IV m 50 m st.dow

W wyścigach sztafet, które zawsze przyprawiają nas o szybsze bicie serca nasze reprezentacje: szkoły podstawowej zajęły II oraz VI miejsce, sztafeta gimnazjum uplasowała się na III miejscu.
Ku wielkiemu zaskoczeniu organizatorów, odnotowano najlepszy tegoroczny rezultat w Polsce na basenie 25 m, na dystansie 50 m stylem grzbietowym: w kategorii dziewcząt 12-to letnich Natalia Nadybska odnototowała wynik 33.82 sek.
Ponadto: Mikołaj Strózik, Julia Hałucha, Karolina Skotnicka i Natalia Nadybska zostali wyróżnieni mianem najlepszych zawodniczek i zawodników całych zawodów (multimedaliści - zdobyli po dwa złote medale w kategoriach indywidualnych).

Wszystkim naszym Reprezentantom serdecznie gratulujemy !!!

wyniki XV Krakowskich Zawodów Szkół Niepublicznych w pływaniu-Kolna 16.05.2013 r.pdf