STO
PRZ
SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
3 czerwca 2013
Kategoria- Sport
Sukcesy pływackie naszych uczniów- Natalia Nadybska Międzynarodową Mistrzynią Wiednia w pływaniu
W dniach 30.05-1.06 Reprezentacja Szkolnego Klubu Sportowego Glosator stratowała w Wiedniu na XI Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach tego miasta w pływaniu na długim basenie. Wśród profesjonalnych zawodniczek i zawodników z siedmiu krajów , podczas startów w bardziej zimowej niż letniej aurze, nasze dzieci udowodniły , że nie mają kompleksów, są mocno zahartowane tak fizycznie jak też psychicznie.
Naszą Reprezentację stanowili poniżej wymienieni uczniowie , którzy w swoich kategoriach rocznikowych uzyskali następujące wyniki:
1.Maja Porębska - 7 lat- I m 50 m st.grzb
2. Mikołaj Strózik - III m 50 m st.klas
3. Katarzyna Grabowska - IX m 100 m st.dow , XI m 50 m st.grzb , XI m 50 m st.dow
4. Julia Wiktor XII m 50 m st.dow , VIII m 100 m st.dow, VI m 50 m st.grzb
5. Julia Hałucha , VIII m 50 m st.dow , XIII m 100 m st.dow, V m 50 m st.grzb
6. Róża Kuszak XX m 50 m st.dow ,
7. Julia Osuch XVIII m 100 m st.dow , XI m 50 m st.grzb
8. Alicja Madeyska XI m 50 m st.dow , XI m 100 m st.dow , XII m 50 m st.grzb
9. Maja Szalewska IX m 50 m st.dow , IX m 100 m st.dow , IX m 50 m st.grzb
10. Natalia Nadybska - I m 50 m st.grzb , II m 100 m st.grzb , III m 200 m st.grzb
11.Weronika Lurka X m 50 m st.klas
12. Szymon Malina XIV m 50 m st.dow , VIII m 50 m st.grzb , XI m 50 m st motylk.
13. Magdalena Płatek XI m 100 m st.grzb , X m 50 m st.grzb , XVIII m 100 m st.dow
14. Julia Porębska VII m 100 m st.dow, VI m 100 m st.grzb , VII m 50 m st.grzb
15. Zosia Sagnowska VI m 50 m st.dow , X m 50 m st.motylk ,
16.Marta Grabowska XVIII m 50 m st.dow , XVII m 100 m st.dow
Nasze klubowe sztafety przyczyniły się również do osiągnięcia dużego sukcesu zdobywając medale:
sztafeta 4 x 50 m st.dow w składzie: M.Szalewska , A.Madeyska , N. Działkowska i N.Nadybska zdobyły srebrny medal ,
młodsza sztafeta dziewczynek 4 x 50 m st.dow w składzie .J.Osuch , R.Kuszak , A.Szumny i J.Hałucha zajęły VII m ,
sztafeta juniorek 4 x 100 m st.dow w składzie: D.Pawelska, W.Lurka, Z.Sagnowska i J.Porębska - II m

Gratulujemy wszystkim startującym wspaniałych wyników i zdobytych medali , dziękujemy za okazaną pomoc w Wiedniu Rodzicom : Paniom Agacie Porębskiej i Monice Strózik oraz Panu Kazimierzowi Porębskiemu.

Dzieci do zawodów przygotowali :p.Małgorzata Bizub i p.Grzegorz Irzyk