STO
PRZ
SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa

REKORDY SPORTOWE SZKOŁY OD ROKU SZKOLNEGO 2011/2012



LEKKA ATLETYKA

Bieg 60m szkoła podstawowa

10-11 lat

12-13 lat

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

Strzałka

Anna

Błażowski

Damian

Grzyb

Aleksandra

Duch

Bartłomiej

0:09:82

0:10:21

0:09:41

0:08:85



Skok w dal z rozbiegu– szkoła podstawowa

10-11 lat

12-13 lat

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

Markiewicz Magda

Polak

Barbara

Rudowski

Jakub

Nawrocka

Natailia

Kasperek

Oskar

3.4m

3.8m

4.15m

4.1m



Bieg 345m – szkoła podstawowa

10-11 lat

12-13 lat

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

Strzałka

Anna

Rudowski

Jakub

Synowiec

Małgorzata

Kasperek

Oskar

1:22:94

1:17:57

0:53:82

0:52:22



Bieg 100m

Gimnazjum Liceum

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

Dyczek

Weronika

Sendorek

Karol

Sochańska

Agata

Błażej

Kużdżał

0:14:04

0:12:34

0:17:12

0:12:50


Bieg na 600m/800m

Gimnazjum Liceum

Dziewczęta 600m

Chłopcy 800m

Dziewczęta 600m

Chłopcy 800m

Miśniakiewicz Hanna

Szczurek

Szymon

Suchońska

Monika

Szczurek

Szymon

2:11:00

2:24:74

2:26:30

2:32:87



Skok w dal z rozbiegu

Gimnazjum Liceum

Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

Miśniakiewicz Hanna

Sendorek

Karol

Nencka

Oliwia

Sendorek Karol

Chruściel Olek

4.5m

5.14m

4.25m

5.0m



PŁYWANIE


10-11 lat 25m

12-13lat 50m


Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

Styl

dowolny

Szalewska

Maja

Malina

Szymon

Nadybska

Natalia

Malina

Szymon

0:16:22

0:16:52

0:31.01

0:33:87

Styl grzbietowy

Hałucha

Julia

Malina

Szymon

Natalia

Nadybska

Malina

Szymona

0:19:00

0:20:71

0:34:11

0:39:70

Styl klasyczny

Kuszak

Róża

Fischer

Maksymilian

Wrońska

Aleksandra

Duch

Bartłomiej

0:22:62

0:25:66

0:46:57

0:47:15

Styl motylkowy 25m

Hałucha

Julia

Płatek

Mateusz

Nadybska

Natalia

Malina

Szymona

0:23:48

0:25:98

0:16:54

0:18:13




Gimnazjum

Liceum


Dziewczęta

Chłopcy

Dziewczęta

Chłopcy

Sty

Dowolny 50m

Porębska

Julia

Leśniak

Wiktor

Sochańska

Agata

Kapera

Krzysztof

0:32:28

0:30:06

0:33:73

0:27:88

Styl grzbietowy 50m

Porębska

Julia

Chruściel

Aleksander

Sochańska

Agata

Kapera

Krzysztof

0:38:54

0:38:37

0:38:54

0:36:29

Styl klasyczny 50m

Wrońska

Aleksandra

Markiewicz

Michał


Grzybczyk

Piotr

0:43:51

0:43:45


0:30:80

Styl motylkowy

25m

Janek

Marta

Regucki

Krzysztof


Kapera

Krzysztof

0:17:28

0:16:06


0:15:25