sponsor klubu

sponsor sekcji

zaprzyjaźnione kluby

 

ilość odwiedzin
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Pływackie Mistrzostwa Wiednia na basenie 50 m, Natalia Nadybska Międzynarodową Mistrzynią Wiednia w pływaniu

W dniach 30.05-1.06 Reprezentacja naszego klubu stratowała w Wiedniu na XI Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach tego miasta w pływaniu na długim basenie. Wśród profesjonalnych zawodniczek i zawodników z siedmiu krajów, podczas startów w bardziej zimowej niż letniej aurze, nasze dzieci udowodniły, że nie mają kompleksów, są mocno zahartowane tak fizycznie jak też psychicznie.

Naszą reprezentację stanowili poniżej wymienieni uczniowie, którzy w swoich kategoriach rocznikowych uzyskali następujące wyniki:

1.Maja Porębska - 7 lat- I m 50 m st.grzb
2. Mikołaj Strózik - III m 50 m st.klas
3. Katarzyna Grabowska - IX m 100 m st.dow , XI m 50 m st.grzb , XI m 50 m st.dow
4. Julia Wiktor -XII m 50 m st.dow , VIII m 100 m st.dow, VI m 50 m st.grzb
5. Julia Hałucha - VIII m 50 m st.dow , XIII m 100 m st.dow, V m 50 m st.grzb
6. Róża Kuszak - XX m 50 m st.dow ,
7. Julia Osuch - XVIII m 100 m st.do , XI m 50 m st.grzb

8.Alicja  Szumny – IX m 50 m st.dow , IV m 50 m st.klas , VI m 200 m st.klas , VIII m 50 m st.mot
9. Alicja Madeyska XI m 50 m st.dow , XI m 100 m st.dow , XII m 50 m st.grzb
10. Maja Szalewska IX m 50 m st.dow , IX m 100 m st.dow , IX m 50 m st.grzb
11. Natalia Nadybska - I m 50 m st.grzb , II m 100 m st.grzb , III m 200 m st.grzb
12. Dominika Pawelska– VII m 200 m st.klas, IX m 50 m st.dow, III m 50 m st.klas, VI m 50 m st.mot

13.Weronika Lurka X m 50 m st.klas
14. Szymon Malina XIV m 50 m st.dow , VIII m 50 m st.grzb , XI m 50 m st motylk.
15. Magdalena Płatek XI m 100 m st.grzb , X m 50 m st.grzb , XVIII m 100 m st.dow
16. Julia Porębska VII m 100 m st.dow, VI m 100 m st.grzb , VII m 50 m st.grzb
17. Zosia Sagnowska VI m 50 m st.dow , X m 50 m st.motylk ,
18.Marta Grabowska XVIII m 50 m st.dow , XVII m 100 m st.dow

 

Nasze klubowe sztafety przyczyniły się również do osiągnięcia dużego sukcesu zdobywając medale:

sztafeta 4 x 50 m st.dow w składzie: M.Szalewska , A.Madeyska , N. Działkowska i N.Nadybska zdobyły srebrny medal ,
młodsza sztafeta dziewczynek 4 x 50 m st.dow w składzie .J.Osuch , R.Kuszak , A.Szumny i J.Hałucha zajęły VII m ,
sztafeta juniorek 4 x 100 m st.dow w składzie: D.Pawelska, W.Lurka, Z.Sagnowska i J.Porębska - II m

Na dużą pochwałę zasługuje cała drużyna, wspaniała postawa koleżeńska, wzajemna pomoc i doping dla koleżanek i kolegów z drużyny zwłaszcza w ciężkich chwilach.
Gratulujemy wszystkim startującym osiągniętych wyników i zdobytych medali, dziękujemy za okazaną pomoc w Wiedniu Rodzicom: Paniom Agacie Porębskiej i Monice Strózik oraz Panu Kazimierzowi Porębskiemu.

fotorelacja